جامعه‌ای مورد اعتماد از راننده‌ها و مسافرانی که می‌خواهند با هم ارتباط داشته و با خودروی اشتراکی رفت و آمد کنند.

کافیست اپلیکیشن را دانلود کنید و مسیر روزانه خود را ثبت کنید.

در حال حاضر شماره موبایل کلیه افرادی که در سیستم ثبت نام می‌کنند تایید می‌شود. این اولین سطح احراز هویت است. به زودی سطوح دیگری از احراز هویت هم برای بالا بردن امنیت سیستم پیاده سازی خواهد شد. ضمن اینکه همان طور که در شرایط و قوانین آمده فعالیت کاربران و چت‌های کاربران پیش و پس از سفر تحت بررسی بوده و هرگونه فعالیت مشکوکی مقابله می‌شود. بررسی مسیر طی شده توسط راننده و مسافر نیز روش سوم برای بهبود امنیت وضعیت کنونی است.

این اتفاق رایجی است. در حقیقت از آنجایی که می‌بریم بر پایه کنش خرد افراد و مشارکت جمعی بنا نهاده شده طبیعی است که در ابتدای راه و حتی تا مدت‌ها به بلوغ خود نرسد و بسیاری از مسیرها همسفری نداشته باشد. راهی که ما پیش روی شما می‌گذاریم استفاده از نقشه است. در نقشه‌ای که در اپلیکیشن طراحی شده مسیرهای راننده‌ها و مسافران را به شما نشان می‌دهیم. به کمک نقشه می‌توانید برنامه خود را منعطف کنید و از مسیرهایی که مسافر بیشتر یا راننده بیشتری دارد بروید. شاید حتی اگر کسی شما را در مسیر پیچ وا پیچ رسیدن به مترو کمک کند برای شما کافی باشد.

خیر. در حال حاضر تنها می‌توانید از طریق اپلیکیشن اندروید ثبت‌نام کرده و مسیر خود را ثبت کنید. اپلیکیشن iOS و وبسایت به زودی آماده می‌شوند.

بله. در می‌بریم سعی بر این بوده که با راننده و مسافر به یک شکل برخورد شود و در مواقعی حتی حق با راننده باشد بنابراین همان طور که مسافران به راننده‌ها امتیاز می‌دهند رفتار مسافران نیز از طرف راننده ارزیابی شده و در صورت امتیاز پایین سفرهای پایین‌تری دریافت کرده و نشان‌های تاییدیه خود را از دست می‌دهند.

علاوه بر امتیازهایی که کاربران به یکدیگر می‌دهند، بعد از هر سفر امتیازی تشویقی تحت نام کاج به راننده و مسافر داده می‌شود که با استفاده از آن‌ها می‌توان از تخفیف‌های دوره‌ای استفاده کرد.

می‌بریم یک سرویس منظم، ارزان و باکیفیت برای سفرهای روزانه است بنابراین شما می‌توانید آن را جایگزین اتوبوس، تاکسی و مترو کرده و سفرهای راحت‌تری را تجربه کنید. علاوه بر این می‌بریم به مرور زمان به کاهش آلودگی هوا و ترافیک کمک می‌کند.

بله. ما همیشه آماده شنیدن نظرات و پیشنهادات شما هستیم. کافیست به hi @ mibarim . com ایمیل بزنید یا از طریق صفحه ارتباط با ما به ما ایمیل بزنید یا تماس بگیرید. همین طور برای ملاقات حضوری هم به شتاب‌دهنده دیموند در پردیس فنی دانشگاه تهران مراجعه کنید.

در سیستم می‌بریم کاربران می‌توانند به یکدیگر امتیاز دهند و پیش از آغاز هم سفری از رفتار و خصوصیات اخلاقی هم مطلع شوند اگر هم بعد از سفر با هم سفری به مشکل برخورد کردید می‌توانید علاوه بر امتیاز منفی و نظر دهی روی پروفایل وی مسئله را به ما اطلاع دهید تا کاربر خاطی جریمه شود.

کافیه به hi @ mibarim.com ایمیل بزنید و به ما بگویید در چه شرایطی این مشکل رخ می‌دهد همکاران فنی ما به سرعت این مسئله را حل می‌کنند.

کافیست اپلیکیشن می‌بریم را دانلود کنید و مسیر روزانه خود را به عنوان راننده ثبت کنید. بعد از این هم مسیرهای خود را پیدا کرده و به آنها درخواست هم مسیری ارسال کنید. اگر می‌خواهید یکی از راننده‌های برگزیده می‌بریم شوید و کارمزد سرویس به ۱۰ درصد کاهش پیدا کند به hi @mibarim.com ایمیل بزنید.

مسافر لازم است پیش از سفر حساب خود را به اندازه یک ماه شارژ کند. بعد از این در روزهایی که «حالت سفر» هر دو طرف روشن باشد بعد از هر سفر از اعتبار مسافر کم شده و به اعتبار راننده اضافه می‌شود. راننده در صورت لزوم می‌تواند درخواست تسویه داده و مبلغ را پس از کسر کارمزد دریافت کند.

هزینه سفرها بر اساس الگوریتم و قیمت گذاری رسمی شرکت تاکسی‌رانی تهران برای تاکسی‌های گردشی محاسبه می‌شود.

اپلیکیشن می‌بریم را می‌توان از فروشگاه‌های کافه‌بازار، مایکت، ایران اپس و سایر فروشگاه‌های اندرویدی در ایران دانلود کرد.

Load More