سرویس کارمندان

راحت برس سر کار

با سرویس روزانه می‌بریم می‌تونید راحت برید سرکار.
می بریم

سرحال به محل کار می‌رسی

با اپلیکیشن مدیریت می‌کنی

به صرفه هزینه می‌کنی

چطوری حال‌تون رو خوب می‌کنیم؟

من از خدمات شما بسیار راضی هستم. امیدوارم کیفیت و پاسخگویی و هزینه تداوم داشته باشد. سپاس از شما
امید ده بزرگی
مسافر باغستان به ونک
لازم نیست از این ماشین به اون ماشین بشینم، از سر خیابون سوار میشم و می دونم که به موقع میرسم و تو ماشینم می‌تونم بخوابم.
مهرداد گودرزی
مسافر گوهردشت به ونک
سرویس می‌بریم مسئولیت پذیر، متعهد، منعطف و قابل اعتماد است. موفقیت چشمگیر و آینده ای روشن برایتان آرزومندم.
مریم اسلامی
مسافر کرج به ونک

چطور سرویس بگیرم؟

مقصد در تهران
هفت تیرمیدان آزادیسیدخندانولیعصرونککارگر شمالیصنعتنوبنیاد

محدوده زندگی در کرج
آتشگاه ، باغستان، گوهردشت، اتحاد، شهرک اوج، جهانشهراصفهانی‌ها، مصباح، قلمستان، شهرک فهمیدهگلدشت، شاهین ویلا، گلشهر، مهرویلا، ولیعصربلوار طالقانی، عظیمیه، خیابان برغانشهرک اندیشهمهرشهر، حسین آبادفردیس

ساعت حضور در تهران

ساعت بازگشت به کرج

اگر مسافر کرج به تهران نیستید از این فرم استفاده کنید.

نوع خودرو در ابتدای ماه مشخص می‌شه و به اطلاع‌تون می‌رسه اما با توجه به اینکه یکی از اصلی‌تری اهداف می‌بریم بهینه سازی سرویس‌هاست ممکنه برای ماه‌های بعد با افزایش مسافرها وسیله نقلیه بعضی مسیرها تغییر کنه و به سمت استفاده از اتوبوس پیش بریم. ما خودمون رو به این موضوع که تمام وسایل نقلیه از راحتی و کیفیت بالایی برخوردار باشند پایبند می‌دونیم.

بعد از پرداخت هزینه سرویس، همکاران ما با شما تماس می‌گیرند و محلی که باید بیاین تا سوار سرویس بشید رو بهتون اطلاع می‌دن. مطمئن باشید این نقطه کمتر از ۵۰۰ متر تا محل زندگی‌تون فاصله داره و در کمتر از ده دقیقه می‌تونید بهش برسید.

اپلیکیشن به عنوان ابزاری برای مدیریت سرویس و مشاهده سرویس روی نقشه استفاده خواهد شد و پیش از راه اندازی سرویس استفاده خاصی ندارد.

با اپلیکیشن می‌تونید محل سرویس‌تون رو ببنید، به بقیه امتیاز بدید و اگه یک روز نمی‌خواین از سرویس استفاده کنید از ۱۲ ساعت قبل اطلاع بدید و بخشی از هزینه رو دریافت کنید.

از طریق صفحه پرداخت می‌بریم، هزینه ماهانه استفاده از سرویس که بهتون اعلام شده را پرداخت کنید. کد پیگیری‌ای که براتون میاد رو یادداشت کنید. خیلی سریع باهاتون تماس می‌گیریم.

سعی بر این بوده با وجود هزینه‌های بالای عملیات، تبلیغات و پشتیبانی این سامانه، قیمت سرویس‌های می‌بریم با قیمت‌های تاکسی قابل رقابت باشند. در حال حاضر هزینه هر سرویس سوار از شمال کرج به ونک ماهانه ۱۹۸ هزار تومان و مناطق نزدیک‌تر به ایستگاه‌های تاکسی ۱۵۰ هزارتومان می‌شه که این مبلغ برای ون بین ۱۰۸ تا ۱۵۷ هزارتومان است. که البته در ازای معرفی هر فرد که به پرداخت برسد ۱۰ هزارتومان کاهش پیدا می‌کنه.

می‌خواین به هر نقطه‌ای از شهر تاکسی اشتراکی بگیرید؟

راننده شوید

با ماشین شخصی در مسیر کرج به ونک رفت و آمد می‌کنید و می‌خواهید راننده ما باشید؟

تماس بگیرید:

۲۸۴۲۶۷۸۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *