راحت برس سر کار

سرویس روزانه می‌بریم از کرج به تهران برای شماست که می‌خواین با خیال راحت به سر کار برسید.
می بریم

سرحال به محل کار می‌رسی

با اپلیکیشن مدیریت می‌کنی

به صرفه هزینه می‌کنی

نظر بقیه مسافرها چیه؟

لازم نیس از این ماشین به اون ماشین بشینم، از سر خیابون سوار میشم و می دونم که به موقع میرسم و تو ماشینم می‌تونم بخوابم.
photo_2017-07-17_19-14-56
مهرداد گودرزی
مسافر باغستان به ونک
سرویس می‌بریم مسئولیت پذیر، متعهد، منعطف و قابل اعتماد است.موفقیت چشمگیر و آینده ای روشن برایتان آرزومندم.
مریم اسلامی
مسافر کرج به ونک

چطور سرویس بگیرم؟

فرم زیر رو پر کنید تا باهاتون تماس بگیریم. در صورت عدم نمایش صحیح از این لینک اقدام کنید.

نوع خودرو در ابتدای ماه مشخص می‌شه و به اطلاع‌تون می‌رسه اما با توجه به اینکه یکی از اصلی‌تری اهداف می‌بریم بهینه سازی سرویس‌هاست ممکنه برای ماه‌های بعد با افزایش مسافرها وسیله نقلیه بعضی مسیرها تغییر کنه و به سمت استفاده از اتوبوس پیش بریم. ما خودمون رو به این موضوع که تمام وسایل نقلیه از راحتی و کیفیت بالایی برخوردار باشند پایبند می‌دونیم.

بعد از پرداخت هزینه سرویس، همکاران ما با شما تماس می‌گیرند و محلی که باید بیاین تا سوار سرویس بشید رو بهتون اطلاع می‌دن. مطمئن باشید این نقطه کمتر از ۵۰۰ متر تا محل زندگی‌تون فاصله داره و در کمتر از ده دقیقه می‌تونید بهش برسید.

اپلیکیشن به عنوان ابزاری برای مدیریت سرویس و مشاهده سرویس روی نقشه استفاده خواهد شد و پیش از راه اندازی سرویس استفاده خاصی ندارد.

با اپلیکیشن می‌تونید محل سرویس‌تون رو ببنید، به بقیه امتیاز بدید و اگه یک روز نمی‌خواین از سرویس استفاده کنید از ۱۲ ساعت قبل اطلاع بدید و بخشی از هزینه رو دریافت کنید.

از طریق صفحه پرداخت می‌بریم، هزینه ماهانه استفاده از سرویس که بهتون اعلام شده را پرداخت کنید. کد پیگیری‌ای که براتون میاد رو یادداشت کنید. خیلی سریع باهاتون تماس می‌گیریم.

سعی بر این بوده با وجود هزینه‌های بالای عملیات، تبلیغات و پشتیبانی این سامانه، قیمت سرویس‌های می‌بریم با قیمت‌های تاکسی قابل رقابت باشند. در حال حاضر هزینه هر سرویس سوار از شمال کرج به ونک ماهانه ۱۹۸ هزار تومان و مناطق نزدیک‌تر به ایستگاه‌های تاکسی ۱۵۰ هزارتومان می‌شه که این مبلغ برای ون بین ۱۰۸ تا ۱۵۷ هزارتومان است. که البته در ازای معرفی هر فرد که به پرداخت برسد ۱۰ هزارتومان کاهش پیدا می‌کنه.

می‌خواین به هر نقطه‌ای از شهر تاکسی اشتراکی بگیرید؟

راننده شوید

با ماشین شخصی در مسیر کرج به ونک رفت و آمد می‌کنید و می‌خواهید راننده ما باشید؟

تماس بگیرید:

۲۸۴۲۶۷۸۴