هر خودروی شخصی یک ناوگان حمل و نقل

مایل هستید یکی از راننده‌های هوای پاک باشید؟

هم اکنون می‌بریم در محدوده ونک امکان سرویس دهی دارد اگر خانه یا محل کار شما در این محدوده قرار گرفته و مایل هستید از صندلی‌های خالی خودروی خود کسب درآمد داشته باشید اپلیکیشن را دانلود کنید.

نسخه اندروید
نسخه iOS

اگر مسیر شما در اپلیکیشن نیست اطلاعات لیست انتظار را تکمیل کنید و مدارک خود را شامل کارت ملی، گواهینامه و کارت خودرو به hi @ mibarim.com ایمیل کنید.

هوای پاک‌تر

ترافیک کمتر

درآمد بی دردسر

کمک به جابجایی مسافران

راهنمای استفاده

قبول سفرهای درخواستی

استفاده از نسخه جدید می‌بریم بسیار ساده است. در بخش «مسیرهای من» لیست سفرهایی که قصد انجامش را دارید مشاهده خواهید کرد. اگر می‌خواهید درخواست‌های مسافران را مشاهده کنید وارد «سفرهای پیشنهادی» شوید.

در این بخش می‌توانید سفرهای درخواستی مسافران را مشاهده کرده و در صورت تمایل با قبول یکی از مسیرها اقدام به خدمت رسانی کنید. در این صورت باید در زمان تعیین شده در ایستگاه حاضر شوید. در این بخش می‌توانید قیمت سفر و تعداد مسافران را مشاهده کنید.

بعد از زدن دکمه «درخواست را قبول می‌کنم» تعداد صندلی‌های خالی خودرویتان را وارد کنید.

یک مسیر جدید ایجاد کنید

در صورتی که تمایل ندارید مسیر خود را منحرف کنید و می‌خواهید در مسیر خودتان مسافرها را جابجا کنید لازم است مبدا و مقصدتان را وارد کنید.

علاوه بر این امکان انتخاب محله‌ی مبدا و مقصد از روی نقشه وجود دارد. اگر مبدا یا مقصد شما در لیست نبود با کلیک کردن «پیشنهاد مسیر و ایستگاه جدید» آن مسیر را ایجاد کنید.

ایستگاه مبدا را انتخاب کنید

در این بخش ایستگاه های مختلفی برای مبدا وجود دارد چنان چه می خواهید مسافر بدون هیچ اتلاف وقتی خودروی شما را پیدا کند یکی از ایستگاه های مبدا را انتخاب کنید.

فعال کردن سرویس

 دراین مرحله اگر می خواهید سفرتان برای مسافران مشاهده شود سرویس را فعال کنید درغیراین صورت می توانید به وسیله ی دکمه ی سطل سرویس را حذف کنید.

انتخاب زمان

پس از این زمان حضور در ایستگاه را انتخاب نمایید.

تعیین تعداد صندلی های خالی

پس از تعیین زمان تعداد صندلی‌های خالی خودروی خود را وارد کرده و تعهد می‌دهید که درصورت رزرو مسافر پنج دقیقه  در ایستگاه منتظر وی می‌ مانید.پس از این  با رزرو شدن هر یک از صندلی‌ها، پیامکی برای شما ارسال می‌شود.

بارگذاری عکس خود

در این مرحله عکس تمام رخ خود را که فقط برای مسافران نمایش داده خواهد شد را بار گذاری کنید.

حضورتان را اطلاع دهید

بعد ازاین می توانید با کلیک کردن بر روی مشاهده سفر اطلاعات مربوط به سفر و فاصله از ایستگاه را مشاهده کنید وهمچنین با رسیدن به ایستگاه با کلیک کردن دکمه “منتظر همسفران هستم”حضورتان را به مسافران اطلاع دهید.