درباره تیم

جهان را به اوج بهینگی برسانیم

استارت‌آپ «می‌بریم» از شهریورماه ۹۵ کار خود را برای حل مشکل رفت و آمد شهری آغاز کرد و راه حل این موضوع را چیزی جز همکاری مردم و استفاده اشتراکی از خودروها و Carpool ندید.  ادامه…

حضور در نمایشگاه‌ها

  • دومین همایش شهر هوشمند
  • الکامپ ۹۵
  • نمایشگاه خودرو ۹۵
  • نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۷

تیم ما

photo_2016-11-16_23-17-03

حامد لشکری

حامد فوق لیسانس سیستم‌های اطلاعاتی از دانشگاه خواجه نصیر داره و دو سال در شرکت تدبیر پرداز روی نرم‌افزارهای بورسی کار کرده.

نسخه اولیه اپلیکیشن می‌بریم و بک‌اند سیستم کاملا توسط حامد نوشته شد.

حامد بعد از یه مدت کار کارمندی به این نتیجه رسید که تا کسب و کار برای خود آدم نباشه کسی دل نمی‌سوزونه.

photo_2017-06-24_22-47-40

امیرحسین حسینی‌پژوه

امیرحسین سه سال خبرنگار ماهنامه پیوست بوده و با جامعه استارت‌آپی ایران آشناست و سعی می‌کنه هر روز درباره اصول کسب و کار بیشتر مطالعه کنه.

اون هماهنگ کننده امور استارت‌آپه، طراحی سایت رو انجام داده، مستندات تجاری رو با کمک حامد نوشته، کارهای بازاریابی رو انجام می‌ده و درباره طراحی تجربه کاربری با حامد هم‌فکری می‌کنه. 

photo_2017-08-31_12-35-46

علیرضا رفیع زاده

علیرضا یک نیروی استثنائیه. اون در کمتر از یک ماه از کسی که تجربه برنامه نویسی نداشت به یک برنامه‌نویس حرفه‌ای و قدر تبدیل شد.

علیرضا ریاضیات کاربری خونده و همین اون رو به یه عضو متفاوت در تیم‌مون تبدیل کرده. اون متوجه شد دنیا رو اونهایی تغییر می‌دن که آستین بالا می‌زنن و یه کار واقعی برای رفع مشکل روزمره مردم می‌کنن.

photo_2017-08-31_12-33-32

زینب سلطانی

زینب با اومدنش حسابی بخش فروش، مارکتینگ و ارتباط با مشتری ما رو دگرگون کرد.

اون به شدت دختر پر انرژی و باهوشیه و می‌تونه کارها رو به خوبی انجام بده، ترسی از قرارگیری در وضعیت‌های بی‌برنامه و ناگهانی نداره و سعی می‌کنه بحران‌ها رو مدیریت کنه.

photo_2017-07-17_19-14-56

آرش گودرزی

برنامه نویس آی‌اواسی که روی ویندوز کد می‌زنه از هیچی نمی‌ترسه!

آرش از اون برنامه نویس‌هاست که ابزارها رو به خدمت خودش در میاره چون معتقده نرم‌افزارها درست شدن که کار ما رو راحت کنن نه اینکه به پیچیدگی‌ها اضافه کنن.

413

امیرحسین شعبانیان

امیرحسین به ما کمک می‌کنه تا رسانه‌های بیشتری ما رو بشناسن.

photo_2016-11-16_11-02-00

بهناز توحیدی

بهناز دانش آموخته علوم ارتباطات و روزنامه‌نگار فناوری اطلاعاته. خلاقیت بهناز در محتوایی که در وبلاگ، اینستاگرام و تلگرام منتشر می‌شن مشخصه. بهناز ما رو به رسانه‌ای علیه آلودگی هوا و ترافیک تبدیل می‌کنه.