استارت‌آپ «می‌بریم» در اردیبهشت ۹۴ کار خود را برای حل مشکل همیشگی ترافیک و آلودگی هوا آغاز کرد و در این راه به اپلیکیشن خودروی اشتراکی می‌بریم رسید.

تیم ما

photo_2016-11-16_10-59-29

امیرحسین حسینی‌پژوه

امیرحسین همه کاری می‌کنه و باید حواسش به تسک‌های جاری باشه تا سرعت رشد استارت‌آپ حفظ بشه. اون طراحی سایت رو انجام داده، مستندات تجاری رو نوشته، بخشی از کارهای بازاریابی و تولید محتوا رو انجام می‌ده و درباره طراحی تجربه کاربری اپلیکیشن با حامد هم‌فکری می‌کنه. امیرحسین ۳ ساله که در فضای استارت‌آپی خبرنگاری می‌کنه و سعی می‌کنه هر روز درباره اصول کسب و کار نو و اقتصاد مشارکتی بیشتر مطالعه کنه و با اپلیکیشن‌های بیشتری کار کنه تا ایده بگیره.

photo_2016-11-16_23-17-03

حامد لشکری

اپلیکیشن می‌بریم و بک‌اند سیستم توسط حامد نوشته شده. البته خودش همه چیز رو انکار می‌کنه. حتی این عکس رو هم به ما نمی‌داد و دوست داشت یه گوشه بشینه و کد بزنه. حامد فوق لیسانس سیستم‌های اطلاعاتی از دانشگاه خواجه نصیر داره و بعد از یه مدت کار کارمندی به این نتیجه رسید که تا کسب و کار برای خود آدم نباشه کسی دل نمی‌سوزونه تا بلاخره یه روز رفت پیش مدیرش و برگه استعفاش رو گذاشت روی میز و از اون روز به بعد تمام تمرکزش رو روی «می‌بریم» گذاشته.

photo_2016-11-16_11-02-00

بهناز توحیدی

بهناز دانش آموخته علوم ارتباطات در مقطع کارشناسی ارشده. روزنامه‌نگار حوزه فناوری اطلاعات  که با زیر و بم  استارت‌آپ‌ها و کسب‌کارهای اینترنتی ایران آشناست. خلاقیت بهناز در محتوایی که در بلاگ اینستاگرام و تلگرام منتشر می‌شن مشخصه، چون بهناز کارهای تولید محتوا و شبکه‌های اجتماعی ما رو انجام میده.

کار بهناز خیلی مهمه چون گاهی عملا ما رو به یک رسانه محیط زیستی تبدیل می‌کنه. رسانه‌ای علیه آلودگی هوا و ترافیک.

photo_2016-11-16_23-35-51

آرش سلیمانی

آرش به خاطر تجریبات زیادی که در زمینه تولید محتوا و بازاریابی محتوایی داشته به ما کمک می‌کنه تا با محتوا بتونیم کاربران رو به خودمون جذب کنیم و کنار اپلیکیشن یک رسانه هم باشیم.

413

امیرحسین شعبانیان

امیر به خاطر تجربیاتش در زمینه ارتباط با رسانه‌ها به ما کمک می‌کنه که رسانه‌ها ما رو بشناسن و پل ارتباطی ما با مردم بشن.