تا ۷۰ درصد افزایش شانس هم مسیری با نسخه جدید می‌بریم

نسخه جدید اپلیکیشن می‌بریم منتشر شد. این بار با شانس هم مسیری بیشتر.

هم مسیری

اتفاقات خیلی مهمی در این نسخه رخ داده است. مهمترین تغییر اینکه اگر تا امروز به سختی هم مسیر پیدا می‌کردید از این پس شانس‌تان برای هم مسیری بسیار بیشتر می‌شود. پس حتما نگاهی دوباره به لیست مسیرها بیندازید. احتمالا افراد زیادی هستند که «بخشی» از مسیر روزانه شما را طی می‌کنند. می‌توانید با آن‌ها تا ایستگاه‌های مترو، اتوبوس و نقاط کلیدی شهر جابجا شوید.

همین طور بخش مسیرها به کلی بازطراحی شده و سعی شده تا تعداد هم مسیر به صورت واضح تری نمایش داده شود.

دو دکمه حذف و اشتراک مسیر هم به این بخش اضافه شده است. دکمه اشتراک مسیر کمک می‌کند تا مسیرتان را در قالب یک پیام زیبا با تصویر مسیر در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید و از دیگران بخواهید با شما هم مسیر شوند.

درخواست هم مسیری از روی نقشه

هم مسیری

در این نسخه همین طور امکان مشاهده کاربران روی نقشه و درخواست هم سفری هم فراهم شده است. پس علاوه بر تعیین آدرس و زمان سفر می‌توانید افراد را از طریق نقشه راحت‌تر پیدا کنید.

لوگوی جدید

از این پس ما را با لوگوی جدید بشناسید. علاوه بر لوگوی قبلی از این پس یک لوگوی جدید داریم که به خاطر جزئیات کمتر در ابعاد کوچک زیباتر است و شلوغی کمتری دارد. از این لوگو برای اپلیکیشن و شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌کنیم. سعی شده تا بسیار به لوگوی اصلی نزدیک باشد.

دکمه شارژ حساب در صفحه پروفایل

تا پیش از این دکمه شارژ حساب پس از تایید هم مسیری و در پروفایل هم مسیرتان قابل دسترسی بود اما از این به بعد می‌توانید حساب خود را به راحتی از بخش حساب کاربری شارژ کنید. شارژ به وسیله سرویس زرین پال و با استفاده از درگاه‌های رسمی و قانونی بانک‌های کشور انجام می‌شود.

بازطراحی ویرایش پروفایل و امکان ثبت کد تخفیف

بخش ویرایش پروفایل به کلی باز طراحی شده است و حالا می‌توان به بخش‌های مختلف دسترسی داشت و هر بخش را به صورت جدا ویرایش کرد. به همین خاطر از این پس امکان ثبت کد تخفیف در اپلیکیشن وجود دارد و می‌توانید در صورت داشتن کد آن را در بخش ویرایش پروفایل ثبت کنید.

رویدادها

بخش رویدادها یکی از قسمت‌های فرعی اما بسیار مهم اپلکیشن ما است اگر رویدادی برگزار کرده‌اید کافی است آن را از اینجا ثبت کنید تا شرکت‌کننده‌ها راحت‌تر بتوانند با خودروی اشتراکی هم در مکان رویداد حضور پیدا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *