سرویس رایگان «می‌بریم» برای الکامپ

اپلیکیشن  «می‌بریم» به مناسبت بیست و دومین نمایشگاه الکامپ سرویس  «به سوی الکامپ» خود را معرفی کرد. کاربران با این سرویس می توانند در روزهای نمایشگاه  سفرهای خود را به صورت رایگان انجام دهند. 

حامد لشکری یکی از بنیان گذاران «می‌بریم»  در توضیح  استارت‌آپ «می بریم» که در سالن ۱۸ نمایشگاه نیز حضور دارد، گفت: «بخش زیادی از سفرهای درون شهری محدود به رفت ‌و آمد بین محل کار (محل تحصیل) تا خانه می‌شود و افراد زیادی این مسیرها را با خودروهای شخصی خود به صورت تک ‌سرنشین طی می‌کنند. اگر شرایطی فراهم شود که این افراد در ازای به اشتراک گذاری صندلی‌های خالی خودروی خود هزینه سوخت و هزینه‌های جاری را کسب کنند هم راننده سود برده است و هم مسافر. این اتفاق در الکامپ رایگان رخ می‌دهد.»

برای استفاده از این طرح لازم است پس از نصب اپلیکیشن ابتدا ساعت و مسیر روزانه خود را وارد کنید سپس الکامپ ۲۲ که به صورت آماده در منوی رویدادهای برنامه موجود است را  به مسیرهای خود اضافه کنید. پس از آن تعداد هم مسیرهای شما در بخش مسیرها ظاهر می‌شود. فقط کافیست  به یکی از پیشنهادها، درخواست هم مسیری ارسال کنید. همین طور می‌توانید از بخش «مسیر جدید» نیز سفر خود را ثبت کنید. به محض پیدا شدن هم مسیر نوتیفیکیشنی برایتان ارسال می‌شود.

اپلیکیشن می‌بریم هم اکنون به صورت رایگان از طریق فروشگاه‌های کافه بازار، مایکت و از سایت mibarim.com قابل دریافت است.

این طرح برای مسافران رایگان است اما راننده‌ها مانند سابق می‌توانند از اشتراک صندلی‌های خالی خودروی خود کسب در آمد کنند.

درباره میبریم: «می‌بریم» استارت‌آپی است که سرویس روزانه ارزان قیمتی را بر پایه سفر اشتراکی برای دانشجویان و کارمندان فراهم می‌کند. این سرویس به این خاطر که بر اساس کُنشِ خرد شهروندان فراهم شده است در عین کم هزینه بودن راه حل مناسبی برای کاهش ترافیک و آلودگی هوا در بلند مدت خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *